Restoran&Bar

Restoran&Bar

İştahlı mısınız?

Club Barbarossa’da lezzet konusunda çok hassasız. Sadece siz değil damağınız da tatilin tadını çıkarmalı diye düşünüyoruz. Yöresel lezzetleri misafirimiz olduğunuz süre içinde size tattırmak için özen gösteriyoruz. Tazelik ve çeşit zenginliği önceliklerimiz. Taş fırınımızı bu nedenle hep canlı tutuyoruz. Gaziantepli Ustamızın elinden çıkan pide ve pizzaların kokusu bile bir başka. Mümkün olduğunca kaynağından en has malzemeleri temin ederek soframızı hazırlıyoruz. Club Barbarossa’da Şeflerimiz misafirlerimizin yüzündeki memnuniyetin eksik olmaması hatta şaşkınlıklarını görmek için işe koyuluyor her gün.

Pool Restaurant

Türkiye’nin neredeyse tüm yöresel tatlarını bulabileceğiniz zengin meze çeşitleriyle her akşam sizi ağırlamaya hazır açık büfesini Şef’in seçimi ana yemekler tamamlıyor. Tatlı büfesi az ama öz ikramıyla her akşam sizi kendisine çekecek.

Barbarossa Taş fırınları

Gaziantepli ustalarımızın elinden çıkan pizza ve pidelerin dayanılmaz cazibesine karşı koymamanızı tavsiye ederiz. Ustamız pizzanızı ve pidenizi istediğiniz malzemelerle tam istediğiniz şekilde hem de dilerseniz sizinle sohbet ederek hazırlıyor. 

Havuz Bar

Sabahları zengin yöresel lezzetlerle bezeli bol çeşitli kahvaltı büfesi sizi Club Hotel Barbarossa'nın Garden Bar'ında karşılıyor. Ağaçların altında kokulu çiçeklerin arasında kahvaltınızı yapabilirsiniz. Akşamları da yemek öncesi içkinizi yudumlamak için yine bulunmaz bir köşe.

Beach Bar

Gün boyunca serinletici içecekler, enerjinizi tazeleyecek kokteyller ve sıcak güneşi tatlandıran dondurmalarla Beach Bar sizleri sahilde bekliyor. Öğle büfesi - ızgaralar, salata ve soğuk mezeler, meyve. Beş çayı ve kek. Yıldızların altında kokteyller. 

Mavi Bar

Hemen villalarımızın yanında... Şahane ortam. Güneş batışı görülmeye değer,

Barbarossa Bistro, alakart (deniz kenarında)

Çeşit çeşit iştah açıcı atıştırmalıklar, baştan çıkarıcı dondurma kupları, taze salatalar, sıcak ve soğuk içecekler sizi bekliyor. Özellikle “Taşfırın lezzetlerini tatmalısınız! 

Galeri